Search results

Avocados - Fresh, Mesh Bag, 4 Each, $4.49

4 Pack of Avocados.USA or MEXICO. Avocados are very nutritious and contain a wide variety of nutrients, including 20 different vitamins and minerals.

Avocados - Fresh, Mesh Bag, 4 Each
Avocados - Fresh, Mesh Bag, 4 EachOpen product description
$4.49 was $5.49$1.12 each

Avocados - Fresh, Mesh Bag, 4 Each, $4.49

4 Pack of Avocados.USA or MEXICO. Avocados are very nutritious and contain a wide variety of nutrients, including 20 different vitamins and minerals.

Avocados - Fresh, Mesh Bag, 4 Each
Avocados - Fresh, Mesh Bag, 4 EachOpen product description
$4.49 was $5.49$1.12 each

Avocados - Fresh, Mesh Bag, 4 Each, $4.49

4 Pack of Avocados.USA or MEXICO. Avocados are very nutritious and contain a wide variety of nutrients, including 20 different vitamins and minerals.

Avocados - Fresh, Mesh Bag, 4 Each
Avocados - Fresh, Mesh Bag, 4 EachOpen product description
$4.49 was $5.49$1.12 each

Avocados - Ripe, Fresh, 1 Each, $1.99

Avocados are very nutritious and contain a wide variety of nutrients, including 20 different vitamins and minerals.

Avocados - Ripe, Fresh, 1 Each
rewards logoBuy 3 Get 200 Points
Avocados - Ripe, Fresh, 1 EachOpen product description
$1.99

Bananas - Yellow Each, Fresh, 200 Gram, $0.35 avg/ea

Bananas are sold by Each Quantity.

Bananas - Yellow Each, Fresh, 200 Gram
Bananas - Yellow Each, Fresh, 200 GramOpen product description
Final cost based on weight
$0.35 avg/ea$0.17/100g

Bananas - Yellow Each, Fresh, 200 Gram, $0.35 avg/ea

Bananas are sold by Each Quantity.

Bananas - Yellow Each, Fresh, 200 Gram
Bananas - Yellow Each, Fresh, 200 GramOpen product description
Final cost based on weight
$0.35 avg/ea$0.17/100g

Bananas - Yellow Each, Fresh, 200 Gram, $0.35 avg/ea

Bananas are sold by Each Quantity.

Bananas - Yellow Each, Fresh, 200 Gram
Bananas - Yellow Each, Fresh, 200 GramOpen product description
Final cost based on weight
$0.35 avg/ea$0.17/100g

Blueberries - Fresh, 1 Pint, 1 Each, $5.99

No. 1 Grade A

Blueberries - Fresh, 1 Pint, 1 Each
Blueberries - Fresh, 1 Pint, 1 EachOpen product description
$5.99 was $6.49

Grapes - Green Seedless 1 Bag Approx, 1000 Gram, $12.10 avg/ea

Grapes are sold by bag approx 1KG equal to 1000 grams. One cup of green grapes contains 104 calories and 1.4 grams of fiber. Green grapes contain vitamins C and K.

Grapes - Green Seedless 1 Bag Approx, 1000 Gram
Grapes - Green Seedless 1 Bag Approx, 1000 GramOpen product description
Final cost based on weight
$12.10 avg/ea was $12.54 avg/ea$1.21/100g

Oranges - Mandarin - Mesh Bag, 2lb, 2 Pound, $6.99

Easy peel, great snack on the go. Perfect addition to any salad.

Oranges - Mandarin - Mesh Bag, 2lb, 2 Pound
rewards logoBuy 2 Get 400 Points
Oranges - Mandarin - Mesh Bag, 2lb, 2 PoundOpen product description
$6.99$0.77/100g

Oranges - Mandarin - Mesh Bag, 2lb, 2 Pound, $6.99

Easy peel, great snack on the go. Perfect addition to any salad.

Oranges - Mandarin - Mesh Bag, 2lb, 2 Pound
rewards logoBuy 2 Get 400 Points
Oranges - Mandarin - Mesh Bag, 2lb, 2 PoundOpen product description
$6.99$0.77/100g

Oranges - Mandarin - Mesh Bag, 2lb, 2 Pound, $6.99

Easy peel, great snack on the go. Perfect addition to any salad.

Oranges - Mandarin - Mesh Bag, 2lb, 2 Pound
rewards logoBuy 2 Get 400 Points
Oranges - Mandarin - Mesh Bag, 2lb, 2 PoundOpen product description
$6.99$0.77/100g

Raspberries - Fresh, 1 Pint, 1 Each, $8.99

Provides potassium, essential to heart function, & proven to lower blood pressure. The omega-3 fatty acids in raspberries can help prevent stroke & heart disease. They also contain a mineral called manganese, which is necessary for healthy bones and skin & helps regulate blood sugar. 340g.

Raspberries - Fresh, 1 Pint, 1 Each
Raspberries - Fresh, 1 Pint, 1 EachOpen product description
$8.99 was $9.29

Strawberries - Fresh, 1 Each, $4.99

No. 1 Grade 16 oz of fresh strawberries.

Strawberries - Fresh, 1 Each
Strawberries - Fresh, 1 EachOpen product description
$4.99 was $7.19

Grapes - Red Seedless, 1000 Gram, $12.10 avg/ea

Grapes are sold by bag approx 1 KG equal to 1000 grams. Each 1-cup serving contains only 62 calories and less than 1 gram of fat. Consuming red grapes provides your body with antioxidants.

Grapes - Red Seedless, 1000 Gram
Grapes - Red Seedless, 1000 GramOpen product description
Final cost based on weight
$12.10 avg/ea was $12.54 avg/ea$1.21/100g

Fresh - Red Cherries, 1 Pound, $7.99/lb

Bags of Cherries Range in Weight from 600 g to 1.2 kg.

Fresh - Red Cherries, 1 Pound
Fresh - Red Cherries, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$7.99/lb was $8.99/lb$1.76/100g

Fresh - Red Cherries, 1 Pound, $7.99/lb

Bags of Cherries Range in Weight from 600 g to 1.2 kg.

Fresh - Red Cherries, 1 Pound
Fresh - Red Cherries, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$7.99/lb was $8.99/lb$1.76/100g

Fresh - Red Cherries, 1 Pound, $7.99/lb

Bags of Cherries Range in Weight from 600 g to 1.2 kg.

Fresh - Red Cherries, 1 Pound
Fresh - Red Cherries, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$7.99/lb was $8.99/lb$1.76/100g

Bananas - Organic Each, Fresh, 200 Gram, $0.44 avg/ea

Bananas are sold by each quantity.

Bananas - Organic Each, Fresh, 200 Gram
Organic
Bananas - Organic Each, Fresh, 200 GramOpen product description
Final cost based on weight
$0.44 avg/ea$0.22/100g

Oranges - Navel, Large, 400 Gram, $1.49 avg/ea

USA.

Oranges - Navel, Large, 400 Gram
Oranges - Navel, Large, 400 GramOpen product description
Final cost based on weight
$1.49 avg/ea was $2.20 avg/ea$0.37/100g

Lemons - Large Fresh, Each, 1 Each, $0.99

Lemons - Large Fresh, Each, 1 Each
rewards logoBuy 3 Get 90 Points
Lemons - Large Fresh, Each, 1 EachOpen product description
$0.99

Raspberries - Fresh, 170 Gram, $2.99

Grown in USA or Mexico. 170g Container

Raspberries - Fresh, 170 Gram
Raspberries - Fresh, 170 GramOpen product description
$2.99 was $5.49$1.76/100g

Large - Honeycrisp Apples, 202.5 Gram, $1.78 avg/ea

The honeycrisp apple is a cross between Honeygold and Macoun. Honeycrisp apples have developed relatively thin skin, are amazingly crisp with a good sweet-tart balance. Juicy, crunchy, sweet and packed with nutrients and antioxidants.

Large - Honeycrisp Apples, 202.5 Gram
Large - Honeycrisp Apples, 202.5 GramOpen product description
Final cost based on weight
$1.78 avg/ea was $1.92 avg/ea$0.88/100g

Large - Honeycrisp Apples, 202.5 Gram, $1.78 avg/ea

The honeycrisp apple is a cross between Honeygold and Macoun. Honeycrisp apples have developed relatively thin skin, are amazingly crisp with a good sweet-tart balance. Juicy, crunchy, sweet and packed with nutrients and antioxidants.

Large - Honeycrisp Apples, 202.5 Gram
Large - Honeycrisp Apples, 202.5 GramOpen product description
Final cost based on weight
$1.78 avg/ea was $1.92 avg/ea$0.88/100g

Large - Honeycrisp Apples, 202.5 Gram, $1.78 avg/ea

The honeycrisp apple is a cross between Honeygold and Macoun. Honeycrisp apples have developed relatively thin skin, are amazingly crisp with a good sweet-tart balance. Juicy, crunchy, sweet and packed with nutrients and antioxidants.

Large - Honeycrisp Apples, 202.5 Gram
Large - Honeycrisp Apples, 202.5 GramOpen product description
Final cost based on weight
$1.78 avg/ea was $1.92 avg/ea$0.88/100g

Apples - Gala, Small, 191.25 Gram, $1.26 avg/ea

Extra Fancy Grade, BC. A Mildly Sweet Flavor and Long Availability Window.

Apples - Gala, Small, 191.25 Gram
Apples - Gala, Small, 191.25 GramOpen product description
Final cost based on weight
$1.26 avg/ea was $1.35 avg/ea$0.66/100g

Pears - Bartlett, Fresh, 190 Gram, $1.25 avg/ea

Fancy Grade A. Bell-Shaped Pear with a Classic Sweet Pear Flavor and Smooth, Buttery Texture.

Pears - Bartlett, Fresh, 190 Gram
Pears - Bartlett, Fresh, 190 GramOpen product description
Final cost based on weight
$1.25 avg/ea was $1.34 avg/ea$0.66/100g

Western Family - Watermelon Cut, 1.4 Kilogram, $4.60 avg/ea

Great for small gatherings or when a whole melon is to much.

Western Family - Watermelon Cut, 1.4 Kilogram
Western Family - Watermelon Cut, 1.4 KilogramOpen product description
Final cost based on weight
$4.60 avg/ea$0.33/100g

Oranges - Navel Fresh, 3lbs, 3 Pound, $6.99

Round, orange citrus fruit with thick easy-to-peel skin. Translucent segmented flesh is seedless, sweet & juicy.

Oranges - Navel Fresh, 3lbs, 3 Pound
Oranges - Navel Fresh, 3lbs, 3 PoundOpen product description
$6.99 was $7.99$0.51/100g

Blackberries - Fresh, 6oz, 6 Ounce, $4.99

USA or Mexico.Grown in BC Seasonally

Blackberries - Fresh, 6oz, 6 Ounce
Blackberries - Fresh, 6oz, 6 OunceOpen product description
$4.99 was $5.49$2.93/100g

Apples - Gala, Organic, 1 Bag, 3 Pound, $7.99

3lb Bag of Organic Gala Apples

Apples - Gala, Organic, 1 Bag, 3 Pound
Organic
Apples - Gala, Organic, 1 Bag, 3 PoundOpen product description
$7.99 was $8.99$0.59/100g

Western Family - Fresh Pineapple, Ready-to-Eat, 328 Gram, $5.99

Juicy, tender & sweet, pineapple is loaded with vitamins, minerals & antioxidants. Easy to add to your diet,these nutrients help your body process energy from the food you eat. Helps to aid digestion, boost immunity & suppress inflamation.

Western Family - Fresh Pineapple, Ready-to-Eat, 328 Gram
Western Family - Fresh Pineapple, Ready-to-Eat, 328 GramOpen product description
$5.99$1.83/100g

Oranges - Navel, Extra Large, 385 Gram, $1.43 avg/ea

One large navel orange provides more than a day's worth of vitamin C. Contains potassium & fiber.

Oranges - Navel, Extra Large, 385 Gram
Oranges - Navel, Extra Large, 385 GramOpen product description
Final cost based on weight
$1.43 avg/ea was $2.11 avg/ea$0.37/100g

Pineapple - Gold, Extra Large, 1 Each, $5.49

Good source of vitamin C and manganese. The pineapple fruit has vitamins, minerals, fiber, & enzymes that are good for the digestive system & help in maintaining an ideal weight and balanced nutrition

Pineapple - Gold, Extra Large, 1 Each
Pineapple - Gold, Extra Large, 1 EachOpen product description
$5.49

Limes - Fruit, Fresh, 1 Each, $0.99

Limes are an excellent source of vitamin C, and are often used to accent the flavours of foods and beverages.

Limes - Fruit, Fresh, 1 Each
Limes - Fruit, Fresh, 1 EachOpen product description
$0.99

Limes - Fruit, Fresh, 1 Each, $0.99

Limes are an excellent source of vitamin C, and are often used to accent the flavours of foods and beverages.

Limes - Fruit, Fresh, 1 Each
Limes - Fruit, Fresh, 1 EachOpen product description
$0.99

Limes - Fruit, Fresh, 1 Each, $0.99

Limes are an excellent source of vitamin C, and are often used to accent the flavours of foods and beverages.

Limes - Fruit, Fresh, 1 Each
Limes - Fruit, Fresh, 1 EachOpen product description
$0.99

Apples - Ambrosia, Fresh, 206.67 Gram, $1.36 avg/ea

Excellent in Salads it's slow to Turn Brown.

Apples - Ambrosia, Fresh, 206.67 Gram
Apples - Ambrosia, Fresh, 206.67 GramOpen product description
Final cost based on weight
$1.36 avg/ea was $1.45 avg/ea$0.66/100g

Western Family - Fresh Mango Spears, Ready-to-Eat, 236 Gram, $5.99

Sweet & tender, these fresh cut mango spears are perfect to enjoy on their own or on the side of vanilla ice cream. Packed full of vitamins & minerals, mangos also contain immune-boosting nutrients. they help to improve your digestive health, supports eye health & heart health.

Western Family - Fresh Mango Spears, Ready-to-Eat, 236 Gram
Western Family - Fresh Mango Spears, Ready-to-Eat, 236 GramOpen product description
$5.99$2.54/100g

Peaches - Large, Fresh, 185 Gram, $2.04 avg/ea

Peaches - Large, Fresh, 185 Gram
Peaches - Large, Fresh, 185 GramOpen product description
Final cost based on weight
$2.04 avg/ea$1.10/100g

Blackberries - Fresh, 1 pint, 12 Ounce, $7.99

340g Container

Blackberries - Fresh, 1 pint, 12 Ounce
Blackberries - Fresh, 1 pint, 12 OunceOpen product description
$7.99 was $8.49$2.35/100g

Apples - Gala, 1 Bag, 3 Pound, $7.99

Canada Extra Fancy 3lb Bag of Gala Apples.

Apples - Gala, 1 Bag, 3 Pound
Apples - Gala, 1 Bag, 3 PoundOpen product description
$7.99$0.59/100g

Filter Results

Category

Dietary

Brand

09E9925A-7C1C-433B-BE6D-B6ED47360919svg/Created with sketchtool.
Can't find what you're looking for?